Články autora


< návrat zpět

Strana:  1 ... « předchozí  24 25 26 27 28 29 30 31 32   další » ... 57

P2 Buchta Párty

Klub P2 připravil 1.ročník Buchta Párty, určitě před vánoci je to aktuelní.Přečtěte si co nejlépe chutnalo.

Autor: MD  •  Vydáno: 14.12.2017 0:12  •  Přečteno: 1027x

Čertovské řádění a Mikuláš

Pionýr Nepomuk připravil na klubovně oblíbené Nebe-peklo-pohádková půda. Dvorek byl plný čertíků s pekelnými úkoly. V klubovně Mikuláš s anděly rozdával za básničku dárky a půda byla pohádková a letos i se Zelenou Horou a šternberskou vrchností. K vidění byla i vánoční výstavka pusíkovského tvoření. Děkujeme dětem z oddílu Pusík a Jiskra za pomoc při zajištění této akce.

Autor: MD  •  Vydáno: 4.12.2017 9:17  •  Přečteno: 1091x

Podzim u Babet

Přečtěte si podzimní zprávu od Babet z Neuraz. Projekt 72 hodin, Velká neurazská, lampionový průvod, divadlo v Klatovech o tom všem se dočtěte po rozkliknutí nadpisu.

Autor: MD  •  Vydáno: 21.11.2017 10:33  •  Přečteno: 1121x

Nulťák v Berouně

V neděli 19.11.2017 ráno jsme se sešli na Nepomuckém nádraží. Bohužel náš rychlík se zasekl někde v Číčenicích a nestihli bychom další vlak z Plzně do Berouna. Naskákali jsme do aut a vyrazili směr Plzeň. Ta je samozřejmě rozkopaná a tak nám rychlík ujel. Naštěstí jel půl hoďky po něm courák. Cestou jsme se nasvačili a poklábosili, uteklo to jako voda i když jsme měli samozřejmě zpoždění. Jak řekl průvodčí. Výluka je, autobusem nepojedete, ale na čas rozhodně nepřijedeme. ČESKÉ DRÁHY to je podnik!. Medvědy jsme vypustili a šli rovnou do bazénu. Bazén byl super. Hlavně skluzavky a tobogány. Všichni jsme si to užili a vydali se na zpáteční vlak. Tentokrát jel přesně, bohužel ne ve tři, ale za deset minut tři. Na nádraží jsme došli ve 14 52. Naštěstí umí Verča zastavit vlak. Je dost statečná. Všichni jsme doběhli a mohlo se jet. Ve vlaku byla švanda nebylo totiž místo pro takovou skupinu a tak jsme postávali v uličce i v kupéčkách a cestu nám zpříjemňovali i průvodčí a Policie, která zrovna v tomto rychlíku někoho hledala. Byla to legrace. V Plzni jsme se rozloučili a rozešli ke svým autům a jeli domů. Akce splnila účel. Těšíme se na další.*Martin

Autor: MD  •  Vydáno: 19.11.2017 23:19  •  Přečteno: 1045x

Florbalový turnaj

Přečtěte si článek z florbalového turnaje,který se konal 11.11.2017 v nepomucké sportovní hale. Úspěšně se ho zúčastnil i pionýrský florbalový tým Falcons Nepomuk „B“a obsadil druhé místo.Blahopřejeme k umístění a jenom mně na těch tričkách chybí logo Pionýr.

Autor: MD  •  Vydáno: 11.11.2017 13:16  •  Přečteno: 1356x

Pionýrská světýlka

Podzimní výstavka tvoření oddílů Pusík a Knoflíci se uskutečnila ve všech prostorách naší klubovny. O dvorku až na půdu. Myslíme si, že se bylo na co dívat. Jak na vystavené výrobky dětí, tak i na krásně nazdobené dýně a také na výstavku vyrobených zvířátek. Naše ZOO pojede na výstavu Pionýrský sedmikvítek. Když nám nesvítily dýně, tak jsme nasvítili celý pionýrák. Dětem se naše světýlka moc líbily a ani se jim z klubovny domů nechtělo.

Autor: MD  •  Vydáno: 1.11.2017 0:10  •  Přečteno: 1057x

Nulťák v MiniZOO

V sobotu 28.10.2017 jsme měli naplánovaný výlet do ZOO Plzeň, ale vzhledem ke špatnému počasí a ohlášené vichřici, jsme přesunuli akci do Nepomuka k Bělom. Nakonec se někteří nechali přesvědčit a dorazili.Víc po rozkliknutí nadpisu *Martin

Autor: MD  •  Vydáno: 28.10.2017 8:51  •  Přečteno: 1445x

Toulavý kočárek

Součástí turistické akce Podzim pod Zelenou Horou byl i Toulavý kočárek, pochod nejen pro děti. Trasu zajišťoval Pionýr Nepomuk a vedla ze Sokolovny do Dvorce a po stezce Helence až na zámek Zelená Hora. Pochodu se zúčastnilo 167 pochodníků.V prostoru zámku připravila Ája soutěžní stanoviště. Při organizaci pomáhalo 8 pionýrů, víc se nám jich nepřihlásilo, což je dost smutné. Děkujeme Aleně za zajištění a zvládnutí tohoto úkolu.

Autor: MD  •  Vydáno: 20.10.2017 16:16  •  Přečteno: 1130x

Sešlost P2 na Přebudově

O víkendu nesoucí datum 6. - 8. 10. 2017 se naše přebudovská základna stala dějištěm tradiční podzimní sešlosti členů klubu P2. Chmurné, deštivé a chvílemi i nepříjemně studené počasí tak bylo prozářeno radostí a veselím lidí, kteří se v tak velkém počtu viděli v tomto roce naposledy. Rozklini nadpis.

Autor: MD  •  Vydáno: 8.10.2017 8:45  •  Přečteno: 1005x

Nulťák ve vinohradu

V sobotu 30.9. dopoledne vyrážíme do sklípku. Cesta je v pohodě a do Mutěnic přijíždíme po 17té hodině. Vítá nás majitel sklepa Luboš Knedlík. Přivítáme se a jdeme se ubytovat. Pak už nás čeká ochutnávka asi 15 vzorků vína. Pan domácí dokonce načal i lahvinku červeného starého přes 30let a dokonce i lahůdku bílého starého 60 let. Pak následovalo občerstvení, hraní na kytaru, zpívání i tančení a samozřejmě i hry o odměny až do ranních hodin. V neděli procházka po Mutěnicích, největší vinařské obci se sedmi sty sklepy a ochutnávka hroznů na vinicích. Kolem poledne jsme vyrazili domů. Akce se povedla a poznali jsme krásný kousek Moravy.*Martin

Autor: MD  •  Vydáno: 29.9.2017 9:42  •  Přečteno: 799x

Sešlost Nulťáku na Přebudově

O víkendu 15.-17.9.2017 se uskutečnila první potáborová sešlost na Přebudově. Zahajoval nulťák - tábor rodičů s dětmi, také tam té drobotiny přijelo si zavzpomínat na jejich moc pěkný tábor. Dospěláci se již domlouvali na příští,uklízeli, tvořili a nechyběla noční hra. Jedno jim chybělo a to táborové červnové teplo. Martin nám už napsal. Jedna fotka tam už je.

Autor: MD  •  Vydáno: 20.9.2017 22:07  •  Přečteno: 817x

P2- BudiOupn 2017

Dne druhého září se v malé vesnici jménem Budislavice nedaleko města Nepomuk, konal druhý ročník fotbalového turnaje Budioupn 2017. Na letošní ročník v malé kopané se sešly celkem tři týmy a to : Unibrick, All Boys a Jižní team.Jak to dopadlo? Rozklikni nadpis.

Autor: MD  •  Vydáno: 20.9.2017 22:01  •  Přečteno: 864x

Babety na vodě

Babety ukončily pionýrský rok na klubovně 28.6.2017 hodnocením,plánování, fotbálkem a buřtíky. První akci naplánovaly hned na 2.7.2017 a vypravily se na Otavu. Jak plavaly si určitě přečtěte a také se dozvíte, co připravují do konce roku.

Autor: MD  •  Vydáno: 20.9.2017 21:58  •  Přečteno: 909x

P2 na Vltavě

Tak jedem 25.-27.8.2017. Padl poslední verdikt a pár dní na to už jsme byli ve Zlaté Koruně v kempu. Letos jsme se rozhodli jet dálnici všech český řek, Vltavu. Ve hvězdném složení jsme vytvořili pětičlennou posádku a vypluli poprvé na raftu. Vltava je vznešená paní mezi všemi českými řekami a města, kterými protéká, jsou skvosty. Pro nás byl asi nejkrásnější Český Krumlov, do kterého jsme záměrně dopluli v noci. Na jeho osvětlené hradby tyčící se z vody nic nemá. Naše cesta skončila až v Boršově, kde nás také stihl první a polední déšť letošní vody. Byl to super zážitek a všichni se mooooc těšíme na zážitky v dalším roce. Tak za rok zase ahoooooj *Lucka B.Rozklikni a podívej se na foto.

Autor: MD  •  Vydáno: 20.9.2017 21:46  •  Přečteno: 787x

P3 tábor jako ve filmu

Letošní III. táborový běh v termínu 30. 7. – 11. 8. 2017 byl inspirován vybranými kusy stříbrného plátna. Kopec nedaleko táborové základny ozdobil nápis HOLLYWOOD, v táboře pak nechyběl chodník slávy se jmény celebrit. Kulisy s filmovými postavami byly na místech, vše připraveno pro příjezd dětí.Rozklikněte nadpis a přečtětě si článek od Martina B.

Autor: MD  •  Vydáno: 18.9.2017 23:50  •  Přečteno: 1296x

Strana:  1 ... « předchozí  24 25 26 27 28 29 30 31 32   další » ... 57

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně. celý článek

Pozvánky

img img img img

Tábory 2026

Pionýrská skupina Nepomuk připravila pro léto 2026 šest táborových běhů, tábor rodičů s dětmi a tři příměstské tábory. O přihlášky na tábory si můžete napsat nebo zavolat na kontakty uvedené v letáčku, které jsou na facebooku Pionyr Nepomuk.

Info

Skupinovým vedoucím je po Radě od 24.9.2024 znovu Ing. Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 014.jpg další fotky z historie